Kompleksowe wykończenia wnętrz, Design&Build

Kompleksowa realizacje wnętrz ,,pod klucz", to nasza specjalizacja

Design&Build

Projektowanie wnętrz, nadzór na wykonawcami, zarządzanie zakupami-dostawami, kontrola nad produkcją mebli, itd… Tyle spraw trzeba ,,ogarnąć” i właśnie tym się zajmujemy! Dzięki własnej, profesjonalnej ekipie wykonawczej, nowoczesnej stolarni, oraz przede wszystkim zgranemu zespołowi specjalistów, możemy sprawnie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty wnętrz.

Design&Build to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy!

Design&Build

Projektowanie wnętrz, architektura

Na podstawie rozmów, podczas których poznajemy Państwa preferencje, tworzymy projekty wnętrz lub architektury, dostosowane indywidualnie do Państwa potrzeb.

Architekt wnętrz

Dobór materiałów

Na podstawie zaakceptowanego projektu proponujemy Państwu wszystkie elementy i materiały wykończeniowe, od płytek, ceramiki i armatury łazienkowej, przez kolory mebli i ścian, po akcesoria łazienkowe. Dysponujemy bardzo dużą ilością próbek, dzięki czemu możemy razem z Państwem porównać i wybrać najbardziej odpowiednie połączenia materiałów.

Dobór materiałów wykończeniowych

Odbiory mieszkań

Towarzyszymy Inwestorowi przy odbiorze mieszkania od dewelopera. Oceniamy standard wykończenia lokalu przed podpisaniem protokołu odbioru.

Paweł Ejsmont i Wojciech Szczęsny

Planowanie finansowe

Przygotowany przez nas kosztorys uwzględnia wyceny materiałów, elementów wyposażenia oraz dodatkowych usług. Dla klientów indywidualnych rozliczamy kompleksową inwestycję z obniżonym (8%) podatkiem VAT.

Planowanie finansowe inwestycji

Harmonogram prac

Na podstawie projektu i kosztorysu przygotowujemy harmonogram prac wraz z terminami zakończenia poszczególnych etapów.

Harmonogram prac wykończeniowych

Zamówienie, magazynowanie i transport materiałów

Zamawiamy wybrane przez Państwa materiały, przechowujemy w naszych magazynach i dostarczamy na budowę we właściwym momencie.

Transport materiałów

Nadzór

Przez cały okres trwania prac architekt nadzoruje ich zgodność z projektem. Dbamy o jakość i pilnujemy terminów. Na bieżąco informujemy o postępach i wyjaśniamy wątpliwości.

Nadzór budowlany

Prace budowlane

Wykonujemy pełen zakres prac budowlanych, takich jak wyburzenia i postawienia ścian, instalacje elektryczne i hydrauliczne, sufity podwieszane, gładzie i malowanie ścian, montaż tapet, układanie i fugowanie płytek, biały montaż oraz wiele innych.

Prace budowlane

Montaże posadzek

Układamy rożne typy posadzek, takie jak: posadzki drewniane, gresowe, kamienne, wykładziny.

Montaże posadzek

Elementy na zamówienie

W naszym zakładzie produkcyjnym wykonujemy wszystkie zaprojektowane przez nas elementy wykończenia, takie jak: meble, drzwi wewnętrzne, schody, balustrady, elementy szklane, elementy tapicerowane, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, listwy przypodłogowe i inne.

Elementy na zamówienie

Prace końcowe

Wykonujemy dekoracje okien, montujemy lampy i osprzęt elektryczny oraz akcesoria łazienkowe. Sprzątamy przed oddaniem kluczy.

Prace końcowe

Usługi specjalne

Zajmujemy się doradzaniem oraz montowaniem alarmów, klimatyzacji, nagłośnienia, systemów „Inteligentny Dom” i innych rozwiązań.

Usługi specjalne

Design&Build – czyli kompleksowa gwarancja

Przekazując Państwu mieszkanie czy dom „pod klucz” dajemy niespotykaną na rynku gwarancję na całość realizacji, która obejmuje wszystkie elementy oraz ich prawidłowe funkcjonowanie. Zgodnie z koncepcją Design&Build bierzemy odpowiedzialność za wszelkie etapy realizacji inwestycji.

Gwarancja