Ejsmont.pl - logo
menu

O nas.

pracownia projektowa

Jesteśmy renomowaną warszawską pracownią, mającą swoje realizacje na terenie kraju i za granicą.
Od dwudziestu lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz i architektury. Pracowania projektowa jest naszą najstarszą częścią firmy której doświadczenie i kwalifikacje potwierdza przynależność do Stowarzyszenia Architektów Wnętrz (Paweł Ejsmont ) i Stowarzyszenia Architektów Polski (Renata Ejsmont).

Od początku specjalizujemy sie w projektach dla inwestorów prywatnych. Jednak oprócz projektów indywidualnych domów, mieszkań i apartamentów, wykonaliśmy również projekty użyteczności publicznych - biura , kliniki oraz projekty dla rozwiązań sieciowych Home Broker i innych.
Przez wszystkie lata braliśmy i wciąż bierzemy udział w branżowych targach krajowych i zagranicznych poszerzając swoją wiedzę i zdobywając nowe doświadczenia.

Nasze realizacje prezentowane były na stronach wielu branżowych czasopism i portali internetowych. W 2008 podpisaliśmy pierwsza umowę u formule „Design & Build” w której połączyliśmy kompleksową obsługę projektową z jej procesem realizacyjnym. Dzięki temu połączeniu jesteśmy odpowiedzią na potrzeby Klientów. Proponujemy całościową obsługę inwestycji dając jednocześnie gwarancje na projekt i wykonanie – wszystko w jednej firmie. Od tamtej pory stale się rozwijamy i udoskonalmy.

Ejsmont design&build warszawa

dział technologiczny

Nasi wykwalifikowani technologowie blisko współpracują z działem projektowymi cały czas konsultując z nim najdrobniejsze szczegóły.

Do inwentaryzacji i weryfikacji używamy innowacyjnej w technikach pomiarowych miarki LEICA 3d DIST. Miarka pozwala nam uzyskać wirtualny model każdego, nawet najbardziej skomplikowanego pomieszczenia.
Nasze projekty techniczne powstają w programie IMOS, który bezpośrednio współpracuje z najnowocześniejszą frezarką – CNC dzięki której możemy uzyskać bezbłędną precyzję cięcia i owiercania elementów. Przed realizacją mamy możliwość sprawdzenia mebli za pomocą wirtualnej rzeczywistości - VR.

Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszych technik dających gwarancję i perfekcyjność wszystkich wykonywanych przez nas elementów stolarskich. Ten wypracowany system umożliwia nam prace za granicą oraz export naszych produktów poza granice kraju.

Ejsmont najlepszy architekt Warszawa

koordynacja i dział handlowy

Nasz doświadczony dział koordynacyjno handlowy czuwając nad realizacją inwestycji ściśle współpracuje z architektami, pozostałymi działami i Klientami.

Juz w trakcie trwania procesu projektowego powstają wstępne wyceny a z chwilą gdy projekt zyska swój ostateczny kształt i mamy dobrane materiały, dziewczyny z działu handlowego zajmują się budżetem inwestycji – skrupulatnie wyszczególniają wszystkie elementy wchodzące w skład projektu by następnie zająć się ich wyceną, wyceną materiałów i prac budowlanych. Po akceptacji wstępnego budżetu przez Inwestora sporządzany jest szczegółowy harmonogram prac, zamówień, dostaw i płatności.

Dzięki 10-ciu lat doświadczenia i dużych obrotów dział handlowy proponuje konkurencyjne ceny materiałów i urządzeń. Dodatkowo przy kompleksowej usłudze mamy możliwość wystawiania fv na 8%.

Od samego początku dział koordynuje prace i dostawy materiałów na budowy by zamówione przez nas elementy, w odpowiednim czasie znajdą się na miejscu inwestycji. Przez cały proces realizacyjny dział handlowo- koordynujący kontroluje wszystkie terminy aż do zakończenia prac.

Ejsmont kompleksowe realizacje wnętrz

produkcja

Posiadamy własną stolarnię z najnowocześniejszym zapleczem technologicznym dzięki któremu realizujemy nasze najśmielsze pomysły.

Dział produkcyjny nie tylko współpracuje z działem technologicznym ale także z architektami i koordynatorami.

Wycinamy i owiercamy elementy meblowe na frezarce CNC która jest w stanie uzyskać najwyższą możliwą precyzję. Każda cześć meblowa jest etykietowana co ułatwia składanie bardzo dużych wieloelementowych zleceń. Przed transportem do Klienta mebel jest przez nas złożony, sprawdzony i dopiero po akceptacji i w odpowiednim czasie dostarczany na miejsce inwestycji.

Posiadamy nowoczesną i wielkogabarytową lakiernię i suszarnię pozwalające na malowanie dużych i nietypowych elementów. Dodatkowo wykonujemy i lakierujemy, używane w naszych projektach i wykonywane przez nas, konstrukcje stalowe ,szklane, drewniane i inne.
Dysponujemy wielkoformatową prasą półkową.
Mamy też możliwość zszywania i klejenia fornirów co daje nam pełną kontrolę nad ostatecznym wyglądem mebla i pozwala na klejenie najbardziej skomplikowanych konstrukcji. Posiadamy własny skład najczęściej używanych przez nas gatunków drewna, który umożliwia nam nie tyko dobranie elementów drewnianych pod względem gabarytowym ale co najważniejsze wizualnym - zawsze jest idealnie dopasowany do koncepcji.

Ejsmont projekty wnętrz Warszawa

magazyn i transport

Posiadamy własne magazyny w których przechowujemy wszystkie zamówione materiały i urządzenia oraz wcześniej wyprodukowane meble. Daje nam to możliwość dostaw w systemie "just-in-time”.

Dzięki własnej flocie aut dostawczych mozemy kontrolować , bezpieczeństwo jak i czas dostaw przewożonych elementów.

Dział ten jest ściśle nadzorowany przez koordynatorów realizacji co umożliwia im monitorowanie całego procesu.

Ejsmont projektowanie wnętrz Warszawa

design & build

Pracujemy w formule „Design & build” - jesteśmy przykładem ścisłej współpracy ludzi różnych branż z zaangażowaniem realizujących jako jedna firma jedno przedsięwzięcie. „Design & build” to unikatowa usługa na rynku z gwarancją jednej firmy na całość - czyli gwarancja na projekt i jego realizację.

Dodatkową zaletą naszej usługi jest możliwość wystawiania fv na 8 %.

Jesteśmy odpowiedzią na potrzeby wymagających Klientów, ceniących jakość i profesjonalizm. Potwierdzają to liczne referencje i rekomendacje.

Ejsmont pracownia architektoniczna

Kompleksowe realizacje wnętrz

Kompleksowe wykończenia wnętrz

Do głównych usług pracowni projektowej EJSMONT należą kompleksowe realizacje oraz wykończenia wnętrz na terenie Warszawy jak i całej Polski.
Kilkudziesięcio osobowy zespół, w skład którego wchodzą m.in. najlepsi architekci, technolodzy i stolarze wspólnie pracuje nad złożonymi projektami.