O nas

Architektura wnętrz to tylko początek...
Historia
17 lat w branży

pracownia-architektoniczna

Do zaprezentowania naszych pierwszych projektów wnętrz używaliśmy…tekturowych makiet! Tak – to była zabawa! Teraz to niemal prehistoria, przez prawie 20 lat wiele się zmieniło w technologii, architekturze, budownictwie. W naszych projektach pojawia się coraz więcej technologii – ,,inteligentny dom” to już niemal standard. Co będzie dalej? Lodówka która, sama kupuje w sklepie internetowym masło, bo już się kończy? Kto wie? A jeszcze wczoraj kleiliśmy makiety i na deskach kreślarskich tworzyliśmy rysunki wykonawcze…

Koncepcja firmy
Kompleksowość

Kompleksowe realizacje

,,Szybko zrozumiałem, że najlepszy projekt jest jedynie początkiem, a Państwo oczekujecie perfekcyjnie wykonanej realizacji. Postanowiłem odpowiedzieć na to zapotrzebowanie. Obecnie firma składa się z kilkudziesięciu osób – projektantów wnętrz, architektów oraz specjalistów realizujących założenia naszych nawet najbardziej oryginalnych projektów.”

Paweł Ejsmont

Zespół
Kluczem jest współpraca

kluczem-jest-wspolpraca

Jesteśmy zespołem projektantów, architektów wnętrz i wykonawców, który od podstaw stworzy indywidualny projekt, kompleksowy projekt architektury oraz wnętrza. Profesjonalna ekipa wykonawcza oraz zaplecze stolarskie pozwala wykonać od podstaw każdy etap prac związany nie tylko z projektem, ale także realizacją i nadzorem.

.

17

Lat doświadczenia

+70

Kompleksowych realizacji

42

Publikacje

+700

Projektów wnętrz

Architektura wnętrz, projektowanie mebli

Pracowania architektoniczna – Warszawa

Wszystko zaczyna się od pomysłu, idei, koncepcji. Jednak to tylko początek, dobry projekt wnętrz to coś więcej. Zaprojektowane przez nas wnętrza mają nie tylko podobać się inwestorowi, muszą być również praktyczne oraz – co bardzo ważne – wykonalne. Na etapie projektu warto uwzględnić jak najwięcej cech danej inwestycji oraz szczegółowe wymagania inwestora. Czy okno sypialni jest skierowane na zachód? Czy na południowy zachód? Odpowiedź na tego typu pytania jest kluczowa, jeśli mieszkanie czy dom mają dobrze ,,działać” w przyszłości. Od jakości projektu zależy cała inwestycja, warto więc zadbać o każdy detal.

Pracownia architektoniczna

Meble, elementy na zamówienie

Zakład produkcyjny

Meble, elementy na zamówienie, schody oraz inne niezbędne elementy wykończenia wnętrz tworzymy we własnym zakładzie produkcyjnym. Na bardzo dużej powierzchni halowej, posiadamy kompletny park maszynowy umożliwiający nam zagwarantowanie najwyższej jakości produkowanych elementów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykonujemy również nietypowe i innowacyjne projekty mebli oraz innych elementów wyposażenia wnętrz.