Oświetlenie mebli

Oświetlenie mebli

Targi Salone Milano 2016 zaprezentowały ogromny przekrój mebli wolnostojących oraz dedykowanych zabudowom meblowym. W tak dużej różnorodności łatwo zauważyć staranne podejście do detalu, jakim jest oświetlenie zintegrowane z meblami.

Światło w kuchni nie tylko techniczne

Oświetlenie LED w interesujący, płaszczyznowy sposób oświetla zewnętrze i wnętrze mebli.

Eksponowane oświetlenie w znaczącej przewadze stanowi meble o ukrytych źródłach światła, które czynią mebel interesującym elementem, zapraszającym użytkownika do przyjrzenia się, grającym z nim swoją formą.

Podświetlenie płaszczyznowe w meblu

Różnorodne sposoby oświetlania mebli:

 • w postaci pionowych lub poziomych pasków ledowych, włączających się zaraz po otwarciu frontu – rozwiązanie praktyczne i komfortowe w korzystaniu
 • całkowite płaszczyznowe podświetlenie tylnej ściany mebla – czyni mebel mniej zauważanym elementem samym w sobie, a podkreśla wstawione do środka przedmioty.

Przestrzeń stworzona w taki sposób jest sama w sobie bardzo dekoracyjna, a jednocześnie tajemnicza i nowoczesna, mimo surowych środków formalnych.


2 komentarze
 • Perfekt Market

  13 września 2016 at 17:59 Odpowiedz

  Ciekawe aranżacje, moim zdaniem ważne jest np. odpowiednie doświetlenie garderoby. Ma to swój urok i klasę. Oświetlenie led i taśmy led są do tego świetnie dopasowane. Polecam wszystkim, ponieważ są łatwe w montażu.

 • Kasia

  21 marca 2017 at 12:34 Odpowiedz

  Świetne przykłady oświetlenia mebli. Od jakiegoś czasu jestem pod wrażeniem takiego rozwiązania, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Oświetlenie LED umieszczone w odpowiednim miejscu ma wpływ na nastrój pomieszczenia. 😀 Jest proste w montażu! Polecam. 🙂

Post a Comment