Salone Del Mobile Milano – iSaloni 2017

Salone Del Mobile Milano – iSaloni 2017

Na początku zeszłego miesiąca mieliśmy przyjemność, po raz kolejny, odwiedzić Mediolan. Nie chodziło jednak o zabytki, włoskie lody i słońce, ale o coś o wiele ciekawszego – w dniach 04-09 kwiecień, odbywały się tam najważniejsze na świecie targi designu- Salone del Mobile.
Od 1961 roku niezmiennie, każdego kwietnia, Mediolan staje się centrum międzynarodowego designu, ukazując najnowsze trendy związane z wyposażeniem wnętrz.
W tym roku motywem przewodnim targów było światło – pod nazwą Euroluce.

Na powierzchni ponad 40 000 m2 mogliśmy oglądać projekty najciekawszych wystawców z branży oświetleniowej, zapowiadających trendy i najnowsze rozwiązania technologiczne.
Ponadto w pozostałych halach znajdowała się standardowa ekspozycja innych wystawców – producentów mebli, dywanów, materacy oraz dodatków wnętrzarskich.

Swoje miejsce znalazła też przestrzeń dla młodych debiutujących twórców, oraz studentów reprezentujących wydziały projektowe prestiżowych uczelni z całego świata. W tym roku w ciągu 6 dni, targi odwiedziły aż 343,602 osoby, co może świadczyć o wielkości tego wydarzenia.
Poniżej nasza relacja fotograficzna z tego wydarzenia:

 

 


No Comments

Post a Comment